
Wat leuk dat je interesse hebt in het Running Dinner in ons dorp op zaterdag 27 september!
Wat is een Running Dinner?
Het is een etentje waarbij je elk gerecht bij andere buren eet. Je maakt zelf één makkelijk gerecht voor 4-6 gasten in je eigen huis- en de rest van de avond schuif je aan bij andere buren. Het idee is dat je nieuwe mensen uit het dorp leert kennen en dat je een gezellig avondje uit bent in je eigen buurt, gezelligheid gegarandeerd! Je kinderen kunnen ook mee-eten of zijn ook van harte welkom vanaf 16.30 uur in de Bosduivel voor een eigen activiteit met spelletjes, pizza en film georganiseerd door het oranjecomité.
Meld je aan voor het maken van een borrel met hapje, een voorgerecht of een hoofdgerecht, maar maak het jezelf absoluut niet te moeilijk. Na 3 gangen sluiten we gezamenlijk af met het toetjes-buffet in de Bosduivel.
Om mee te doen, meld je je aan via onderstaand formulier. Je ontvangt later meer informatie over de indeling en het verloop van de avond. Heb je andere vragen? Klik dan HIER, wellicht vind je het antwoord.
Ook als het niet mogelijk is om iets te koken, of mensen te ontvangen, dan ben je toch van harte welkom om mee te doen. Laat in dat geval weten waarmee we kunnen helpen. Heb je vragen bij het invullen van het formulier? Mail dan naar: hlsburendag2025@gmail.com
Samen maken we er een heerlijke avond van! Tot dan!
Hartelijke groet Cecile, Dorothé, Elo, Els, Olga.
