Cursus Valpreventie start eind oktober
Blijf Stevig op de Benen
Steeds meer senioren blijven langer actief en sportief – en dat is prachtig. Maar met ouder worden neemt ook de kans op vallen toe. In 2024 overleden meer dan 7.300 mensen van 60 jaar en ouder aan de gevolgen van een val. Dat zijn er veel meer dan bij verkeersongelukken. Bewustwording én voorbereiding kunnen een val helpen voorkomen.
Hoe voorkom je dat je valt?
Gun jezelf de cursus “Stevig Staan”. In deze cursus, georganiseerd door de vereniging 50+, werk je aan balans, kracht en zelfvertrouwen – in theorie én in de praktijk. Zo blijf je langer veilig en zelfstandig.
📍 Waar: de Bosduivel, H. Landstichting
📅 Wanneer: Vanaf eind oktober t/m eind januari 2026, op maandag- én donderdagmiddag
⏰ Tijd: 15.00 – 16.00 uur
Nieuwe gewoontes hebben oefening nodig om te beklijven. Twee keer per week trainen geeft je een stevige basis waar je jarenlang plezier van hebt.
Twijfel je nog?
Wil je eerst weten hoe je er nu voor staat en ontdekken of deze cursus iets voor jou is? Kom dan op maandag 27 oktober tussen 13.00 en 17.00 uur naar het Bosduiveltje voor een test op de Smartfloor en een paar korte proefjes.
👉 Wel even aanmelden: dan voorkom je onnodig wachten.
📩 Aanmelden: jhhbartels1946@kpnmail.nl



