Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 10 april Beeldenroute Waalkade o.l.v. de Wandelgroep Onder leiding van Els, Josine en Helen maken we een wandeling langs de kunst aan de Waalkade. Bijzondere beelden, schilderingen en reliëfs vertellen ons verhalen […]
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 24 april Biodiversiteit Nieuwland o.l.v. Wouter Helmer Klik hier voor het volledig programma.
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 8 mei Bezoek Villa Sprezzatura Sophiaweg 25 o.l.v. Geert Meijer & Karin den Boer Klik hier voor het volledig programma.
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. Klik hier voor het volledig programma.
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 29 mei Kennismaking met schilderen Open Atelier Bosduivel o.l.v. Coosje Brunnekreeft Klik hier voor het volledig programma.
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 12 juni Bezoek Landgoed Grootstal Klik hier voor het volledig programma.
Komende maanden gaan we op vrijdagmiddag weer wandelen in de Heilig Landstichting. We verzamelen om 14.00 voor de Bosduivel en drinken daar na afloop koffie/thee. 26 juni Eetbare planten o.l.v. Helen v.d. Ven Klik hier voor het volledig programma.